(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bieżnia (Nr 5155970)

Długość [m]:

1.75

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

350

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 559.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Brzeg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Żukowo

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zazwyczaj mieszczą się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się również między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży i ciężko przetransportować go samemu.

Sprzęt sportowy musi być dobrze spakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Najlepiej jest wykorzystać oryginalne pudła. Jeśli sprzęt może ulec awarii, bezpiecznie jest wykorzystać do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozmontować i zapakować wszystkie elementy odrębnie - szczególnie, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – postarajmy się więc o to, żeby puste przestrzenie w kartonie wypełnić materiałami czy też styropianem. Sprzęt nie mogą przesuwać się w środku paczki.

Na koszt transportu sprzętu treningowego przyczynia się odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i wymiary, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 zł.