(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

bieżnia (Nr 5316250)

Długość [m]:

198

Szerokość [m]:

81

Wysokość [m]:

142

Waga w kg (łączna):

122

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 515.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które najczęściej spotykamy w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się również przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt sportowy dużo waży oraz z trudem można przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być należycie zapakowany i osłonięty podczas transportu. Najlepiej jest użyć oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może ulec uszkodzeniu, należy zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozkręcić oraz zabezpieczyć wszystkie części odrębnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, aby puste przestrzenie w paczce zapchać gazetami lub styropianem. Sprzęt nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego przyczynia się trasa między miejscem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, ciężar i gabaryty, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.