(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bieżnia fitness (Nr 5022066)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

120

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 375.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Głogówek

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które zwykle można znaleźć na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się dodatkowo między innymi: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży oraz niełatwo przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy musi być odpowiednio spakowany i osłonięty podczas transportu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne opakowania. Kiedy urządzenie może szybko ulec uszkodzeniu, trzeba użyć do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, trzeba go zdemontować i zapakować wszystkie elementy odrębnie - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku skrzyni – postarajmy się więc o to, żeby puste obszary w skrzyni zapełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Elementy nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu treningowego ma wpływ trasa między miejscem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również liczba elementów koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 zł.