(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 12:48

Bike (Nr 2752736)

Bike

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1604.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też kupić stosowny karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jesolo, 30016, Włochy

Termin elastyczny