(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-07-10 22:57

Bike YAMAHA Virago 750

(Nr 2948860)

Marka i model:

YAMAHA Virago 750

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

250.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 7553.00 km

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to drogie maszyny i dlatego należy je naprawdę uważnie przewozić. Istotnym czynnikiem jest dobre zabezpieczenie quada przed zarysowaniem podczas transportu.

    Quady często przewozi się na przyczepce, jednak można także samochodem dostawczym lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie polecamy, ponieważ podczas transportu można zniszczyć zarówno quada jak i samochód osobowy).

    Kiedy transportujemy quada na naczepie, powinno się unieruchomić go za pomocą 4 pasów mocujących. Kupując pasy mocujące należy mieć na uwadze, aby nie kończyły się niezamkniętym zaczepem, albowiem w czasie przewozu zdarzają się różnego rodzaju wstrząsy, a taki pas może naturalnie się wypiąć. Taśmy mocujące wytwarzane są z wytrzymałego materiału, jednak podczas przewozu, ważne jest aby zwrócić specjalną uwagę, aby taśmy nie dotykały o żadne chropowate części, dlatego, że mogą się przetrzeć i porwać.

    Gdy transportujemy quad za pomocą auta dostawczego, także powinno się ładunek unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to przy pomocy pasów mocujących oraz dołożyć obijaki w taki sposób, aby i quad i samochód nie ucierpiały w czasie przewozu. Podczas przewozu quada przy użyciu innego pojazdu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, gdyż w trakcie przewozu benzyna czy inne substancje potrafią się rozlać i zanieczyścić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności także obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

    Gdy zlecamy transport quada przez przewoźnika, dobrze jest upewnić się czy ma odpowiedni sprzęt do załadunku oraz rozładunku.

    Koszt transportu quada w głównej mierze uzależniony jest od trasy którą ma do przejechania pojazd. Gdy chcemy poznać faktyczną cenę przewozu quada, proponujemy opublikować ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Überlingen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

CIE, Wybrzeże Kości Słoniowej

Termin elastyczny