Birmingham (Nr 5838582)

Birmingham

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Dystans: 2024.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Birmingham

21 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

24 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego majątku.