(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

biurko ,sofa , szafki nocne ,lozko , stolik, komoda , kartony z rzeczami (Nr 5749562)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1537.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, England, London

22 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.