Meble Dodano: 2018-07-23 15:00

Biurko w calosci

(Nr 3001136)

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 636.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Biurko z metalowa podstawa. Transport biurka w calosci bez rozkladania na czesci. Odbior z: -- 22761 Hamburg, Niemcy (3 pietro z winda) Dostawa do: Ul. -, Wroclaw, Polska (5 pietro z winda). Budzet 100 euro Odbior w dni robocze.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 833460
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2018, 19:05

Załadunek możliwy w terminach:

2018-07-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-07-26, 23:04

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

440 zł

ID firmy: 27730
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 19:41

Załadunek możliwy w terminach:

2018-07-24

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbior wtorek 10-13

Cena (zawiera VAT): 440 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Później należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Tasköprüstraße 1, Hamburg, 22761, Niemcy

Od 27 sie 2018 do 30 sie 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Od 31 sie 2018 do 6 wrz 2018