(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-30 13:33

Blat stolu do przewiezienia z nogami

(Nr 1477012)

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg:

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 128.40 km

Informacje dodatkowe:

W komplecie dodatkowo nogi stalowe stolu waga 40 kg. wymiary 0.8x0.8x0.1

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Potem warto zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do transportu pakunków, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Ustrzyki Dolne, 38-700, Przemyslowa, 16

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Braciejowa, 39-208

Termin elastyczny