(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

błotnik do samochodu (Nr 5611595)

błotnik do samochodu

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

3

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 385.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Żywiec

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Gostyń

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie osłonić urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wielkości i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Na co dzień transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych zaświadczeń oraz dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK cena wyniesie niecałe 0,23 zł/km. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.