(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-01-04 20:10

BMW

(Nr 1566311)
BMW

Marka i model:

BMW

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 531.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2017, 20:11

Załadunek możliwy w terminach:

2017-01-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Zapraszamy Moto-hol

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się często, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Powinno się pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Limbach-Oberfrohna, 09212, Niemcy

6 sty 2017

Adres i termin dostawy

Dorsten, Niemcy

6 sty 2017