(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 11:01

Bmw

(Nr 1873694)
Bmw

Dystans: 1521.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 11:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-02 do 2017-07-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbior w niedziele

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, jak zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bournemouth, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trzebiatów, Polska

Termin elastyczny