(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-29 18:13

BMW 118d 2004 rok

(Nr 2644012)

Marka i model:

bmw 118 d

Waga w kg (łączna):

1310.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1892.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, iż faktyczna waga naczepy nie może przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Saint-Georges-de-Montaigu, 85600, Francja

Od 9 maj 2018 do 16 maj 2018

Adres i termin dostawy

Zelów, 97-425, Polska

Od 16 maj 2018 do 23 maj 2018