BMW 3 Series (Nr 6580368)

BMW 3 Series
Waga Sztuk:
BMW 3 Series E46 (1997 - 2003) Sedan 4-Doors
Długość
447 cm
Szerokość
173 cm
Wysokość
143 cm
ok. 1655 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 1655 kg
Dystans 2025 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 10 gru 2020 do 17 gru 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Provence-Alpes-Côte D'azur, Marsylia

Termin elastyczny


Transport samochodu

Zlecenie przewozu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy auta ciągnącego.

Formalności

Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.