BMW 3 Series (Nr 7874004)

BMW 3 Series
Waga
Sztuk
BMW 3 Series E46 (1997 - 2003) Sedan 4-Puertas
Długość
447 cm
Szerokość
173 cm
Wysokość
143 cm
ok.
1470 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1470 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 15 kwi 2022 do 22 kwi 2022

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, New York City, Nowy Jork

Od 22 kwi 2022 do 30 kwi 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport samochodu

Potrzeba przewozu wozu pojawia się nierzadko, jak kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy pamiętać również, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.