(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-25 14:57

BMW 5 E60

(Nr 2413724)
BMW 5 E60

Marka i model:

BMW 5

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 901.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 724576
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 16:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-01 do 2018-03-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Alsdorf, Niemcy

Od 26 lut 2018 do 27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny