bmw 650 gs (Nr 5950610)

bmw 650 gs

Marka i model:

bmw 650 gs

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

3

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Aragonia, Saragossa

Od 1 sie 2020 do 16 sie 2020

Adres i termin dostawy

Indie, Delhi, Delhi

Od 16 sie 2020 do 17 sie 2020


Transport motocykli lub skuterów

Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wyglądają na względnie trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Trudne - niemniej jednak tylko złudnie. Poprawnie zamocowany motocykl na pewno przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

            Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są wyłącznie 2, gdyż mają one prowadnice udaremniające przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w pojeździe.

            Należy zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niepewne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

            Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.