(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-22 13:36

bmw c600sport

(Nr 2172027)
bmw c600sport

Marka i model:

bmw c600 sport

Waga w kg (łączna):

250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 662.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

425 €

ID firmy: 335652
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 00:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-09 do 2017-12-19

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-12-15, 00:43

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 425 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle cenne towary, które wyglądają na na ogół niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - wszakże tylko na pozór. Właściwie przymocowany jednoślad na pewno przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, niezbędne są cztery pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą ledwie dwie, gdyż mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Od 12 gru 2017 do 19 gru 2017

Adres i termin dostawy

Nicea, Francja

Od 28 lis 2017 do 20 gru 2017