(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 19:17

BMW E36

(Nr 1875170)
BMW E36

Marka i model:

BMW E36 - bardzo niskie.. potrzebna laweta z plasta podloga , dlugimi najazdami

Waga w kg:

1100.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 335.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, że właściwa waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wysogotowo, Polska

Od 30 cze 2017 do 2 lip 2017

Adres i termin dostawy

Piaseczno, Polska

Od 30 cze 2017 do 2 lip 2017