(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 11:32

BMW e46

(Nr 2118339)

Marka i model:

BMW e46

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 1648.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się często, kiedy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Leicester, LE1 5YA, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kalisz, 62-800, Polska

Termin elastyczny