(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-09-16 14:33

BMW E92 (Nr 3246034)

BMW E92

Marka i model:

Bmw e92

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Liczba sztuk:

1

Dystans: 80.00 km

Transport samochodu

Zlecenie transportu auta uwidacznia się często, jeżeli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy nie zapominać również, że właściwa masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Mińsk Mazowiecki, 05-300, Polska

Od 17 wrz 2018 do 16 paź 2018

Adres i termin dostawy

Pomiechówek, Polska

Termin elastyczny