(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-02 10:02

BMW f800gs

(Nr 1824324)
BMW f800gs

Marka i model:

BMW f800gs

Waga w kg:

250.00

Dystans: 3336.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na na ogół trudne do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - wszakże tylko pozornie. Odpowiednio przymocowany motocykl na pewno przetrzyma transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą jedynie 2, bowiem posiadają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją także platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Od 5 cze 2017 do 12 cze 2017

Adres i termin dostawy

București, Rumunia

Od 13 cze 2017 do 14 cze 2017