Bmw GS1250 Adv x 4 (Nr 7246639)

Bmw GS1250 Adv x 4
Waga
Sztuk
Bmw GS1250 Adv
Długość
600 cm
200 kg
4
Łączna waga:
800 kg
Dystans
1774 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, San Cugat Del Vallés

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 31 lip 2021 do 1 sie 2021


Transport motocykli lub skuterów

Motocykle oraz skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wydają się dosyć niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko złudnie. Odpowiednio przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma drogę bez jednej rysy.

            Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, obowiązkowe są cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, gdyż mają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w samochodzie.

            Można zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

            Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.