(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 22:45

bmw m5

(Nr 1825298)
bmw m5

Marka i model:

bmw m5 e 60

Waga w kg:

1475.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2424.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-06-2017, 14:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-13 do 2017-06-15

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości: (2)

JarvisTrans86
08-06-2017, 14:11
Witam . Auto jedzien na lawecie . System door to door . Full ubezpiecczenie
JarvisTrans86
08-06-2017, 14:11
Witam . Auto jedzien na lawecie . System door to door . Full ubezpiecczenie
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Clonmel, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny