(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-26 17:36

BMW R1200 GS

(Nr 2116941)
BMW R1200 GS

Marka i model:

BMW R1200 GS

Waga w kg:

250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 8566.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogie towary, które wydają się na ogół niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - aczkolwiek tylko pozornie. Właściwie zamocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są ledwie dwie, gdyż dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta oraz między transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Miluza, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ułan Bator, Mongolia

Termin elastyczny