(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

BMW Tür (Nr 3634237)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 498.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Neuwied

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Dachau

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).