(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 11:17

BMW z 1974 r

(Nr 2118297)
BMW z 1974 r

Marka i model:

BMW

Waga w kg:

1450.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1478.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się najczęściej, jak nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Livorno, Livorno, Włochy

Od 30 paź 2017 do 4 lis 2017

Adres i termin dostawy

Buczek, Polska

Od 8 lis 2017 do 10 lis 2017