(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-26 06:04

Bmwe46

(Nr 2322268)

Marka i model:

Bmw e46

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1597.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 08:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jak kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Waregem, 8790;8791;8792;, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zamość, 22-401, Polska

Termin elastyczny