(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 19:17

Bobcat

(Nr 2170410)
Bobcat

Marka i model:

Bobcat

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 396.00 km

Informacje dodatkowe:

240x160 cm wysoki 180 cm na chodzie Mamy wiecej aut do przewozu, prosze patrzec w profilu

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 53131
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 07:55

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-23

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

transport ubezpieczony pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bobeck, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gevelsberg, 58285, Niemcy

Od 21 lis 2017 do 30 lis 2017