(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bolsa (Nr 6660622)

Bolsa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Worek
250 x 173 x 173 cm
5 kg
1
Łączna waga:
5 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Maroko, Pachalik De Marrakech, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵯⵛ مراكش

20 mar 2021

Adres i termin dostawy

Kostaryka, Provincia Heredia, Heredia

20 mar 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).