(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-22 15:13

Bolsa de viaje

(Nr 2997440)
Bolsa de viaje

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

0.50

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2740.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, warto wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Montpellier, Francja

Termin elastyczny