(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-07-24 10:29

BOMBA DE RIEGO

(Nr 1919307)
BOMBA DE RIEGO

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

65

Dystans: 841.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio ochronić maszynę, aby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona zazwyczaj od wymiarów i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Głównie przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych koncesji jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 km przy trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Tíjola, 04880, Hiszpania

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Medina de Pomar, 09500, Hiszpania

31 lip 2017