(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-05-30 23:51

bombardier 800 renegade

(Nr 1819926)

Marka i model:

renegade 800 bombardier

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1226.00 km

Informacje dodatkowe:

es por saber cuant cuesta es para recojerlo en plama de mallorca y entregarlo en redondela-pontevedra cuanto tardaria en llegar y precio

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to kosztowne maszyny i z tego powodu powinno się je bardzo ostrożnie przewozić. Istotnym parametrem jest porządne osłonięcie quada przed zniszczeniem w czasie przewozu.

    Quady często przewozi się przyczepą, niemniej jednak zdarza się także samochodem dostawczym lub większym pojazdem osobowym (transport ostatnim sposobem nie polecamy, ponieważ w trakcie przewozu można zarysować jednocześnie quada oraz samochód osobowy).

    Gdy transportujemy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go za pomocą czterech pasów mocujących. Kupując pasy mocujące wypada mieć na uwadze, aby nie kończyły się niezamkniętym zaczepem, albowiem w trakcie transportu występują różnorakie drgania i taka taśma może po prostu się odhaczyć. Pasy mocujące wytwarzane są z odpornego surowca, jednak w czasie transportu, ważne jest aby zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne szpiczaste elementy, gdyż mogą się przedziurawić i pęknąć.

    Kiedy przewozimy quad za pomocą auta dostawczego, także należy ładunek unieruchomić. Najłatwiej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo dołożyć obijaki w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie poniosły szwanku w trakcie przewozu. W trakcie przewozu quada za pomocą innego samochodu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, gdyż podczas jazdy benzyna lub inne płyny mogą się rozlać oraz wybrudzić samochód od środka. Takie okoliczności też zmniejszą komfort jazdy samego kierowcy.

    W przypadku, gdy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, należy upewnić się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku oraz rozładunku.

    Koszt transportu quada przeważnie uzależniony jest od odległości którą ma do przejechania pojazd. Gdy chcemy poznać realną cenę przewozu quada, proponujemy opublikować ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które specjalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Redondela, Hiszpania

Termin elastyczny