Boxed Touring bike x 2 (Nr 8035143)

Boxed Touring bike x 2
Waga
Sztuk
Touring bike
30 kg
2
Łączna waga:
60 kg
Dystans
2094 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Surrey, Godalming

Od 28 wrz 2021 do 22 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Torrevieja

Od 28 wrz 2021 do 22 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania albo zakupić odpowiedni karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy zdemontować i zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie osadzić w osobnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw chroniących paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.