Boxes 1–5, Walk-in wardrobe x 2, Table and 6 chairs x 1, Double wardrobe x 1, Couch x 2 (Nr 7940228)

 Boxes 1–5, Walk-in wardrobe x 2, Table and 6 chairs x 1, Double wardrobe x 1, Couch x 2
Sztuk
Boxes
1-5
Walk-in wardrobe
2
Table and 6 chairs
1
Double wardrobe
1
Couch
2
Szacunkowa łączna waga
655 kg
Dystans
1959 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
20
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Akwizgran

Od 1 paź 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Ukraina, Kyiv City, Kijów

Od 18 paź 2021 do 14 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.