(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Boxes 11–20, Double bed with mattress x 1, Single bed x 2, Table x 1, Electric piano x 1, Chair x 2 (Nr 7270714)

 Boxes 11–20, Double bed with mattress x 1, Single bed x 2, Table x 1, Electric piano x 1, Chair x 2
Sztuk
Boxes
11-20
Double bed with mattress
1
Single bed
2
Table
1
Electric piano
1
Chair
2
Bicycle
2
Bike trailer
1
Szacunkowa łączna waga
620 kg
Dystans
2157 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 18 mar 2021 do 22 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 25 mar 2021 do 4 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego dobytku.