Boxes 11–20, Three-seater sofa x 1, Standing mirror x 1 (Nr 7607724)

 Boxes 11–20, Three-seater sofa x 1, Standing mirror x 1
Sztuk
Boxes
11-20
Three-seater sofa
1
Standing mirror
1
Szacunkowa łączna waga
390 kg
Dystans
1898 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 3 maj 2021 do 7 maj 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Cork, Drimoleague

Od 4 maj 2021 do 31 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę kartonów, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.