(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Boxes - 150 kg - 3 cubic meters max. (Nr 5705494)

Boxes - 150 kg - 3 cubic meters max.

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 872.00 km

Adres i termin nadania

Węgry, Budapeszt, Budapeszt

Od 13 lut 2020 do 14 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart

Od 13 lut 2020 do 18 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.