Boxes 21–30, Plinths x 2, Standing mirror x 1, Medium desk x 1 (Nr 7644063)

 Boxes 21–30, Plinths x 2, Standing mirror x 1, Medium desk x 1
Sztuk
Boxes
21-30
Plinths
2
Standing mirror
1
Medium desk
1
Szacunkowa łączna waga
494 kg
Dystans
1843 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 21 lip 2021 do 25 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 25 lip 2021 do 31 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na parę pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego dobytku.