Boxes 31–50 (Nr 7667617)

 Boxes 31–50
Sztuk
Boxes
31-50
Szacunkowa łączna waga
750 kg
Dystans
3351 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Malta, Malta, Birkirkara

Od 1 lip 2021 do 15 lip 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Dystrykt Braga, Braga

Od 15 lip 2021 do 31 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.