Boxes 71–100 (Nr 7570473)

 Boxes 71–100
Sztuk
Boxes
71-100
Szacunkowa łączna waga
1500 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, California, Danville

Od 21 maj 2021 do 23 maj 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Fellbach

Od 16 sie 2021 do 22 sie 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.