Boxes 71–100, Corner sofa x 1, Flat packed furniture x 8, Fridge freezer x 1, Washing machine x 1, (Nr 7953414)

 Boxes 71–100, Corner sofa x 1, Flat packed furniture x 8, Fridge freezer x 1, Washing machine x 1,
Sztuk
Boxes
71-100
Corner sofa
1
Flat packed furniture
8
Fridge freezer
1
Washing machine
1
King-size mattress
1
Szacunkowa łączna waga
2350 kg
Dystans
1819 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 20 gru 2021 do 26 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 27 gru 2021 do 31 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.