Boxes 71–100, King-size bed with mattress x 1, Side-by-side fridge x 1, Kitchen cabinet x 10, 10-se (Nr 7937994)

 Boxes 71–100, King-size bed with mattress x 1, Side-by-side fridge x 1, Kitchen cabinet x 10, 10-se
Sztuk
Boxes
71-100
King-size bed with mattress
1
Side-by-side fridge
1
Kitchen cabinet
10
10-seater dining table
1
Two-seater sofa
3
Double bed with mattress
1
Chest of drawers large
2
Szacunkowa łączna waga
2390 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Chile, Antofagasta, Antofagasta

Od 24 lis 2021 do 30 lis 2021

Adres i termin dostawy

Australia, Australia Południowa, Adelaide

Od 24 sty 2022 do 29 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego dobytku.