boxes move (Nr 5745262)

boxes move

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

14

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 390.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Liguria, Genua

29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Vaud, Lozanna

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.