(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-10-27 17:05

Brat z siostrą, 3 plecaki

(Nr 2119146)
Brat z siostrą, 3 plecaki

Dystans: 1065.00 km

Informacje dodatkowe:

Autostopowicze. Bardzo ciężko w te pogode złapać stopa. Pomozcie prosze. Umiemy żonglować ;)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Przewóz pasażerów

    Przewóz pasażerów może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma przewożąca ludzi powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i należyte uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Cena transportu osób

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, a także od ilości osób oraz wagi i rozmiaru walizki, którą przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie wiedzy w temacie ilości walizek lub plecaków oraz pozostałych przewożonych rzeczynależy przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o wielkości każdej sztuki bagażu. W momencie, kiedy nie potrafisz podać dokładnych wartości, wyszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając kurs podróży należy podać precyzyjne adresy – w przypadku, kiedy część pasażerów jedzie do różnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym kierowcy przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz podróżnego wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 złotych. Za przewóz pasażerki razem z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 . Przewóz podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 .


Adres i termin nadania

Zagreb, Croatia

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny