(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-04 14:56

brona chwastownik

(Nr 2255778)

Długość [m]:

3.0

Szerokość [m]:

2.13

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

450.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1686.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio osłonić urządzenie, żeby uniknąć zniszczeń, otarć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie związana głównie od gabarytu jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Często przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych koncesji oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu za jeden kilometr na trasie nasz kraj – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Syców, 56-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Matca, 807185, Rumunia

Termin elastyczny