(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-12-01 11:01

Bufor . Zasobnik , bojler (Nr 3582737)

Długość [m]:

0.70

Szerokość [m]:

070

Wysokość [m]:

1.80

Waga w kg (łączna):

130.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Bez opakowania

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 365.00 km

Transport innych ładunków

Transport innych ładunków

Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów ładunku, daty transportu oraz odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podłoże, na którym ustawia się mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się meble, szkło, materiały budowlane (takie jak farby, kamień itd.), drzwi czy produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem i zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – głównie w przypadku transportu towarów w postaci płynu lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Zgorzelec, 59-900, Polska

Od 1 gru 2018 do 2 gru 2018

Adres i termin dostawy

Mykanów, 42-233, Polska

Od 1 gru 2018 do 5 gru 2018