(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-26 20:57

Buggy

(Nr 2117343)

Marka i model:

John Deere Gator

Długość [m]:

2,80

Szerokość [m]:

1,55

Wysokość [m]:

1,74

Waga w kg:

500.00

Dystans: 788.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych prawie zawsze jest transportem o dużych rozmiarach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Ogromne pojazdy uprawne pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa samodzielnie jeździć po polskich trasach, gdyż ich wymiar przekracza dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak i w Europie. Trudność powodować może również nacisk osi pojazdów rolniczych, który przewyższa standardy dopuszczalne dla większej części dróg.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych często korzysta się z przyczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych powinni posiadać właściwie dostosowanymi lawetami, jakie umożliwiają przewieźć maszyny uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, gdy maszyna przewyższa możliwe normy gabarytami lub wagą, wymagane jest otrzymanie odpowiedniego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu maszyn rolniczych

    Cena przewozu maszyny uprawnego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i stanu pojazdu. Na koszt transportu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym elementem może być również termin przewozu.

Adres i termin nadania

Inca, Hiszpania

31 paź 2017

Adres i termin dostawy

San Lorenzo de El Escorial, 28200, Hiszpania

10 lis 2017