(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-06-01 11:22

Buldog francuski

(Nr 1822904)
Buldog francuski

Waga w kg:

6.00

Dystans: 2205.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2017, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-19 do 2017-06-20

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-15, 10:48

Opis oferty:

Witam, zajmujemy sie transportem zwierzat na trasie polska - szkocja od wielu lat. Zwierzaki przewozimy minibusem z klimatyzowanym wnetrzem, nawet na chwile nie zostaja same. Posiadamy duze doswiadczenie - jestesmy jedna z najdluzej dzialajacych firm na rynku.Zapraszam!

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem schorowane ani okaleczone. W przypadku, gdy zamierzamy przewieźć kota, psa lub zająca należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery konieczne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny posiadać paszport wydany przez weterynarza. Spis lekarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 .

    Oprócz paszportu koniecznerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebnerównież takie dane jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do transportu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, gdy mamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierza można używać różnego rodzaju klatek, torb i mat ochronnych. Przy szukaniu transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Piotrków Trybunalski, Polska

9 sie 2017

Adres i termin dostawy

Wallyford, Wielka Brytania

Termin elastyczny