burstner (Nr 7309342)

burstner

Długość [m]:

6.99

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

3400

Budżet zlecenia [€]:

600

Dystans: 946.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Oksytania, Narbonne

Od 17 maj 2021 do 24 maj 2021

Adres i termin dostawy

Francja, La Meuse, Wissemburgo

Od 7 cze 2021 do 13 cze 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie przewozu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.